100. Yıl Kampüsü

100. Yıl Kampüsü

Özel Çukurova Altıneller Anadolu Lisesi, 100. Yıl Mahallesi Hacı Bektaş Veli Bulvarı üzeri No: 52 Çukurova / Adana adresinde 2014 yılında eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamış, 2015 yılında Özel Altıneller Ortaokulu, 2017 Yılında Özel Altıneller Fen Lisesini de kampüsüne ekleyerek büyük bir kampüs haline dönüşmüştür. Temel hedefimiz; akademik başarıyı artırmak, eğitimde sürekli yenileşmeyi ve gelişmeyi sağlamak, insanın merkezde olduğu bir eğitim anlayışı ile eğitim öğretim faaliyetlerini devam ettirmektir.

Güçlü öğretmen kadromuz ile amacımız öğrencilerimizi 5. Sınıftan 12. Sınıfa kadar MEB kazanımları ve yeni nesil sorular açısından yetkin hale getirip akranları arasında en üst seviyeye çıkarmaktır.

Kurumumuzun kullanmış olduğu eğitim portalları ile öğrencilerin müfredat konuları, yeni nesil içerikli ders anlatımları ile desteklenmektedir.

Eğitim portalı üzerinden verilen ödevlendirmeler ve yapılan takip sonucunda her öğrencinin başarı yüzdeleri incelenerek eksik bulunduğu konuları, alt konu kazanımları ile ilgili tespitler yapılarak eksiklerin giderilmesi sağlanmaktadır.