Yeni Kampüsümüz Mavi Bulvar’da 

Öğrencilerimize deneyerek, yaparak ve yaşayarak öğrenme ayrıcalığını yaşatmak üzere yüksek teknolojiyle donattığımız  cıvıl cıvıl bir kampüs hazırladık. Altıneller Mavi Bulvar Kampüsünde, öğrenmenin sınıf içinde sınırlı kalmaması ve öğrencilerin sınıf dışında da bilgiye kolay erişimlerine imkan tanımak üzere okulun ortak alanlarını da yüksek teknolojiyle kuşattık. Dersliklerin yanı sıra tam donanımlı laboratuvarlar, yarı olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonu ile bilim ve teknoloji sınıflarımız öğrencilerini bekliyor.

Eğitimi Kişiye Özel Hale Getiriyoruz.

Altıneller Okulları teknoloji destekli eğitim yöntemleri ve dijital içerikler sayesinde, öğrencilerini kendi öğrenme stili ve hızına uygun içerik ve yöntemlerle buluşturur, öğrenme ortamlarını zenginleştirir, öğrenmeyi zaman ve mekandan bağımsız hale getirir. Teknoloji destekli ölçme ve değerlendirme altyapısı öğrenme güçlüklerine bireysel çözümler üretir. Bu sayede sınıfta birileri daha hızlı öğreniyor olsa da, kimse geride kalmaz, dersten kopmaz.  Sınıfta herkesin öğrenme motivasyonu yüksek olur. Bu da sınıfta öğrenme sinerjisini ve dinamizmi sağlar. Bu nedenle Altıneller Okulları öğrencileri okula çok mutlu gelir ve giderler.

Teknolojinin Akıllı ve Verimli Kullanımı Eğitime Güç Katıyor, Başarıyı Yükseltiyor!

Öğrencilerimiz dijital görsellerle zenginleştirilmiş ders içerikleri ile öğrenmeyi bir deneyime dönüştürür. Zenginleştirilmiş öğrenme deneyimleri öğrencilerin içeriğe olan ilgisini arttırır.  İnsan beyni ilgi duyduğu şeyleri çok daha kolay  öğrenir ve kısa sürede hafızaya alır.  Bu durum öğrencide öğrenme özgüvenini yükseltir. Kısalan anlatım ve öğrenme süreleri sayesinde öğrencilerin farklı uygulamalar ve etkinliklerle bilgiyi beceriye dönüştürmesine zaman kalır.

Akademik Başarı Odağımızdır.

Öğrencilerimizin kişisel, sosyal, duygusal gelişimini ihmal etmeden, ağırlıklı olarak akademik başarı odağı ile eğitim veririz. Sağlıklı bir akademik eğitim mekanizmasının, bireyleri sadece akademik hayatta değil, yaşamın her alanında başarılı kılacağına inanırız.

HIZLI İLETİŞİM FORMU

Adı Soyadı*

Eposta Adresi*

Telefon Numarası*

İletiniz

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU KAPSAMINDA BİLGİLENDİRME

"Bilgilendirmeyi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen şekilde kullanılmasına onay ve izin veriyorum."

error: Content is protected !!